Steidzama vizīte

no 30 līdz € 70

 

Konsultācijas laikā tiek veikta profesionāla apskate ar RVG izmeklējumu pēc nepiecešamības, pacientam tiek piedāvāti dažādi ārstēšanas risinājumi.  

 

Papildpakalpojumi: kompleksa ārstēšanas plāna sastādīšana, diagnostika pēc RVG, 3D un diagnostiskiem veiduļiem € 100.00
 

Zobu higiēna
78 €

         Procedūras laikā tiek  veikta aukšžokļa un apakšžokļa zobakmens noņemšana ar ultraskaņas skeileri un zobārstniecības instrumentiem, pigmenta noņemšana ar Air flow (sodas strūklu), pulēšana un zobu apstrāde ar fluora saturošu gēlu, smaganu ‘’kabatu’’ apstrāde .

Kvalitatīvu higiēnu mūsu pacientiem veic sertificēts speciālists Viktorija Volodina.

Ir rekomendēts veikt zobu higiēnu divas reizes gadā lai nodrošinātu profilaksi pret kariesu un parodontozi. Šī procedūra piešķir zobiem balinošu efektu, zobi kļūst gludi un spīdīgi.

Procedūras cena no €  78

Pēc pacienta vēlēšanās:

Anestēzija € 12.00;
Jūtīga zoba pārklāšana ar laku € 12.00;
Atkārtots seanss liela zobakmens apjoma gadījumā pirmais seans €70 , otrais - €50.00 

Svarīgi!

       Lai saglabātu veselus zobus arī nakotnē, ir nepieciešams veikt zobu higiēnu vismaz divas reizes gadā. Savlaicīga higiēnista apmeklēšana palīdzēs Jums samazināt izdevumus zobu ārstēšanai nākotnē!

gigiena01_-7color.jpg
Zobu balināšana
30-350 €

 

Mūsu klīnikā ir pieejama 2 veidu zobu balināšana: „in office” un „mājas” balināšana.

 

„In office” balināšana:

Šo balināšanu veic zobārsts kabinetā. Sākumā tiek izolētas smaganas, tā kā balināšana notiek ar lielas koncentrācijas balinošo līdzekli. Uz zobiem tiek uzklāts balinošais līdzeklis un tas darbojas bez papildus aktivēšanas. Ar šo metodi var iegūt vidēji par 3-5 toņiem gaišākus zobus. Procedūras rezultāta noturība vidēji ir 12 mēneši.

 

Balināšana ar “Opalesence Boost” 1 seanss € 190.00

Balināšana ar „Pola office” (1 seanss)  € 115.00-322.00€

 

Zobu balināšana mājās:

Balināšanai mājās iesaka vājākas koncentrācijas balinošās vielas, lai tās būtu drošas lietotājam. Pacientam tiek izgatavotas individuālas kapes.Pacients kopā ar ārstu izvēlās sev piemērotāko balināšanas līdzekli. Šo līdzekli ievieto kapē un kapi liek uz zobiem. Kapes turēšanas ilgums un biežums atkarīgs no izvēlētā balināšanas līdzekļa. Ar kapēm iespējams iegūt par 3-5 toņiem gaišākus zobus.

Balināšanai ar kapēm, sloksnītēm rezultāta noturība ir vidēji 6 līdz 12 mēneši.

Jādodas pie zobārsta uz konsultāciju un mutes dobuma apskati – balināšanu nedrīkst veikt zobiem ar neārstētiem bojājumiem vai vecām restaurācijām, kas labi nepieguļ zobam. Konsultācijas laikā tiek novērtēts iespējamais zobu balināšanas efekts tieši Jums un vai tas atbildīs cerētajam rezultātam, tiek izvēlēta zobu balināšanas metode.

 

Zobu balināšana patstāvīgi mājās :

Balināšanas komplekts (divas kapes + 5 šļirces) € 350.00

Balināšanas kape  vienam žoklim € 100.00

Pola night small 10% vai 16% (cena par vienu šļirci) €17.00